Teenager's World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Καλώς ήλθατε στο forum μας...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ζωη μαρτυριο....

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Sofia_7
New Member
New Member



Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορυδαλλος

Ζωη μαρτυριο.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζωη μαρτυριο....   Ζωη μαρτυριο.... EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 8:10 pm

Αυτη η ιστορια ειναι μιση-μιση...Την θεια μου την εδερνε ο φιλος της αλλα οχι τοσο πολυ οσο θα γραψω!!!
Να αρχισω?? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FrauLiTsa
Admin
FrauLiTsa


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2009
Ηλικία : 27
Τόπος : Αργαλαστή Βόλου

Ζωη μαρτυριο.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζωη μαρτυριο....   Ζωη μαρτυριο.... EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 8:18 pm

Ναι ξεκίνα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sofia_7
New Member
New Member



Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορυδαλλος

Ζωη μαρτυριο.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζωη μαρτυριο....   Ζωη μαρτυριο.... EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 8:47 pm

Τν ιστορια τν αφηγηται μια ταλαιπωρημενη γυναικα...Που απο μικρη ζουσε ενα μαρτυριο...Απο τα 20 της...
-----
Οταν γνωρισα τν Γιωργο ημουν 20...Τον ειχα ερωτευτει παρα πολυ...Τν ηξερα απο μικρη δλδ αλλα στα 20 αρχισε να μου αρεσει τοσο πολυ...Ημουν αραβωνιασμενη με τν Βασιλη τοτε...Η μανα μου ΠΟΤΕ δν τν ηθελε τν Γιωργο...Δν τν χωνευε και δν ξερω γτ??Ο πατερας μου να δειτε...
Δυο χρονια ημουν αραβωνιασμενη!!Δν αντεξα περισσοτερο!!Κανονικα επρεπε να μεινω με τν Βασιλη...Ηταν πολυ καλο παιδι!!Τν χωρισα Φεβρουαριο...Εκανα υπομονη..Περιμενα να ερθει το Πασχα να παω στν Τολοφωνα..Απανω...Στο σπιτι του...Να του το πω...Να του πω οτι τν αγαπω και οτι θα εκανα τα ΠΑΝΤΑ για εκεινον!!!Τα ΠΑΝΤΑ!!Εκει πατησε κι εκεινος...Στο "τα ΠΑΝΤΑ"!!!!
----------
Να συνεχισω??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FrauLiTsa
Admin
FrauLiTsa


Αριθμός μηνυμάτων : 227
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2009
Ηλικία : 27
Τόπος : Αργαλαστή Βόλου

Ζωη μαρτυριο.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζωη μαρτυριο....   Ζωη μαρτυριο.... EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 8:53 pm

GO ON PLS......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katerina
Enthousiastic
Enthousiastic
Katerina


Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2009
Ηλικία : 29

Ζωη μαρτυριο.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζωη μαρτυριο....   Ζωη μαρτυριο.... EmptyΔευ Ιουν 22, 2009 9:35 pm

Ναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sofia_7
New Member
New Member



Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορυδαλλος

Ζωη μαρτυριο.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζωη μαρτυριο....   Ζωη μαρτυριο.... EmptyΔευ Σεπ 20, 2010 1:44 am

ΤΟ πασχα ειχε φτασει πια και εγω ημουν τοσο χαρουμενη που θα τν εβλεπα...Ειχα να τν δω απο το καλοκαιρι..Ηταν 1 χρονο μικροτερος..Αλλα παντα πιστευα οτι ηταν πολυ ωριμος για την ηλικια του...
Οταν φτασαμε στο χωριο πηγαμε στο σπιτι και εγω κοιμηθηκα γιατι ημουν πολυ κουρασμενη απο το ταξιδι και ηταν ψιλοαργα...Κοιμηθηκα....Με την μορφη του να τριγυρναει στο μυαλο μου...Επεσα για υπνο στις 11 αλλα δν μπορουσα να κοιμηθω..Τν σκεφτομουν σνχ...Τλκ αποκοιμηθηκα κατα τς 1...Αλλα ξυπνισα στις 6 το πρωι..Ολο χαρα..!!Που επιτελους θα τον εβλεπα...!!Οι γονεις μου ειχαν ξυπνησει και οταν με ειδαν να ανοιγω την πορτα του δωματιου μου απορησαν..
Ποτε δεν ξυπναγα τοοοσο ννωρις..Η μητερα μου με αγριοκοιταξε...
-αα ωραια ελα να με βοηθησεις στο φαγητο...μου ειπε καχυποπτα...
-εεεελα ρρ μανα ... τωρα ξυπνησα...μετα...ανοιξα την πορτα και ειδα τον ηλιο που ανεβαινε ψηλα...και χαμογελασα...
ΝΑΙ ηταν η μερα μου...



-------------
σνχ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ζωη μαρτυριο....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Teenager's World :: ART :: STORIES-
Μετάβαση σε: